PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne Uroczystość Wszystkich Świętych 01 listopada 2015 r.

wszyscyswieci4Obchodzimy dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w naszym kościele odprawiamy jak w każdą niedzielę oprócz Mszy o godz. 12.00. Msza Św. na cmentarzu w Umiastowie odprawiona będzie o godz. 12.00; na cmentarzu w Ołtarzewie o godz. 14.00. Po tej Mszy Św. odbędzie się procesja po cmentarzu i modlitwa za zmarłych.

Dziś w kościele nie będzie nabożeństwa różańcowego o 17.30.

Jutro obchodzimy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Porządek Mszy Św. jak w dzień powszedni.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek na godz. 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00. Tego dnia w kościele, po wieczornej Mszy Św. zapraszamy do odsłuchania i rozważenia medytacji maryjnej.

Młodzież i studentów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiarę, zapraszamy na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w najbliższy piątek, 6 listopada, o godz. 19.30 w domu parafialnym. Spotkania odbywać się będą raz miesiącu i będą prowadzone w duchu oazy.

Przypominamy, że do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Ten odpust można ofiarować jedynie za zmarłych.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Pamiętajmy w modlitwie o naszych zmarłych i prośmy, byśmy razem ze świętymi kiedyś mogli uwielbiać Boga w Królestwie Niebieskim.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama