PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny 27 grudnia 2015r.

swietarodzina6Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30; we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.

W czwartek przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 18.00 i na dziękczynną Mszę Św. o godz. 18.30.

W Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Św. w naszym kościele będziemy wg porządku niedzielnego, oprócz Mszy o godz. 7.30.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
We wtorek – Kaputy i ul. Nizinna /początek o godz. 10.30/
W środę – Domaniewek i Gołaszew (cały) /początek o godz. 10.30/ oraz Michałówek /początek o godz. 13.00/
Plan kolędy dostępny jest w gablocie i na stronie internetowej parafii. W kolędzie będą nam w tym roku pomagać księża z seminarium.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy wyjątkowo w sobotę od godz. 7.30. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Przypominamy, że Orszak Trzech Króli odbędzie się 6 stycznia. Rozpocznie się Mszą Św. o godz. 10.30 w Sanktuarium w Ożarowie Maz. i przejdzie ulicami do naszej świątyni.

Organizujemy wyjazd zimowy dla dzieci do Świętej Katarzyny w Górach Świętokrzyskich w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Szczegóły i zapisy
u ks. Krzysztofa.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Karol Gruziel, kawaler z par. tutejszej i Monika z d. Woroszyło, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Święta Rodzina niech będzie wzorem miłości dla naszych rodzin i wspólnot.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama