Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę po Narodzeniu Pańskim 03.01.2016

epifania2Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

W środę obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte odprawiać będziemy wg porządku niedzielnego. Po Mszach Św. będziemy święcić kredę na oznaczenie drzwi naszych domów.

Zachęcamy gorąco do udziału w Orszaku Trzech Króli. Rozpocznie się on ok godz. 11.15 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Stamtąd przejdziemy ulicami do naszej świątyni gdzie oddamy razem pokłon Św. Rodzinie.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na Adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00. Z racji Uroczystości Objawienia Pańskiego nie będzie w tym tygodniu nowenny do Matki Bożej Fatimskiej.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
Poniedziałek – ul. Poznańska (według tradycyjnej kolejności)
Wtorek – ul. Zamoyskiego (czterech księży)
Czwartek – ul. Cicha, Umiastów, ul. Życzna w Kręczkach
Piątek – ul. Rolna i ul. Kościuszki (trzech księży), ul. Reymonta (dwóch księzy)
Sobota – ul. 1 Maja i ul. Tęczowa, (czterech księzy)
W sobotę kolędę rozpoczynamy o 10.30, w pozostałe dni o godz. 15.00.
W tym roku w kolędzie w niektóre dni pomagają nam księża z seminarium.

Na tradycyjny Wieczór Kolęd gorąco zapraszamy do naszego kościoła w niedzielę, 17 stycznia na godz. 15.00.

Karol Gruziel, kawaler z par. tutejszej i Monika z d. Woroszyło, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Chrystus objawia się w naszym życiu, abyśmy byli Jego świadkami.