PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego 10.01.2016

chrzestpanski6Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące ulice:
Poniedziałek – Kręczki: Osiedle Słoneczny Park (oprócz bloku ul.Koniczyny 34), domy osiedla JW w Kaputach
Wtorek – Koprki, ul. Kilińskiego, ul. Parkowa (początek od ul. Zamoyskiego), ul. Brzegowa i ul. Kierbedzia (początek od ul. Brzegowej), ul. Ceramiczna, ul. Umiastowska
Środa – ul. Mazowiecka, ul. Lipowa, ul. Sowińskiego, ul. Hallera i ul. Sienkiewicza, Kręczki: ul. Koniczyny 34
Kolędę rozpoczynamy o godz. 15.00.
Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć księdza a chciałyby to uczynić w najbliższym czasie prosimy o skontaktowanie się z duszpasterzami: osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Składamy gorące podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznego Orszaku Trzech Króli.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd w pierwszym tygodniu ferii do Świętej Katarzyny. Osoby zainteresowane prosimy o jak najszybszy kontakt z ks. Krzysztofem.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 serdecznie zapraszamy do kościoła na doroczny Wieczór Kolęd. Wystąpią zespoły i wykonawcy z Ożarowa Maz. i okolic.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Każdego dnia dziękujmy Bogu za dar naszego Chrztu i odnawiajmy w sobie jego łaskę.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama