PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Zwykłą 07.02.2016 r.

powolanieuczniow1Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę rozpoczynamy liturgiczny okres Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem będą w naszym kościele odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i o 18.30.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

We wszystkie dni Wielkiego Postu w wyznaczonych kościołach warszawskich będą odbywały się nabożeństwa stacyjne. Przez cały dzień można będzie tam skorzystać z sakramentu pokuty, wziąć udział w Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach. Harmonogram kościołów stacyjnych jest podany na plakacie w holu przy furcie.

W czwartek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Dzień ten obchodzony jest jako Światowy Dzień Chorego. O godz. 10.30 zapraszamy na modlitwę różańcową i Mszę Św. z wspólnotową celebracją Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zachęcamy do udziału osoby chore i w podeszłym wieku. Prosimy także o pomoc tym osobom w dotarciu do kościoła.
Przypominamy, że ks. Krzysztof odwiedzi z Komunią Św. chorych w najbliższy piątek od godz. 7.30.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim osobom, które w ubiegłą środę zaangażowały się w sprzątanie dekoracji świątecznych w kościele.

Spotkanie Rad Parafialnych: Duszpasterskiej i Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek, 15 lutego o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 19 lutego. Spotkanie rozpocznie się Drogą Krzyżową o godz. 19.30 w kościele.

W ostatnim czasie nasiliły się przypadki podpalania śmieci w pojemnikach na cmentarzach. Bardzo prosimy o uwagę przy wyrzucaniu zniczy, jak również o jak najszybsze powiadamianie straży pożarnej, w przypadku zauważenie, że coś się tli czy dymi w kontenerze.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech pomaga nam ono pokonywać nasze ludzkie słabości i wytrwale podążać do Królestwa Niebieskiego.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama