PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Postu 14.02.2016 r.

kuszenie5Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Drogę Krzyżową dla dzieci odprawiamy w piątki o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00 i dla młodzieży o 19.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

Spotkanie Rad Parafialnych: Duszpasterskiej i Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek, 15 lutego o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 19 lutego. Spotkanie rozpocznie się Drogą Krzyżową o godz. 19.15 w kaplicy domu rekolekcyjnego (wejście od ul. Kierbedzia).

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W najbliższy piątek o godz. 20.00 klerycy zapraszają parafian na prapremierę tegorocznego Misterium Męki Pańskiej pt. „Tajemnica Miłosierdzia". Gdyby ktoś chciał obejrzeć Misterium w innym terminie, prosimy o telefoniczną rezerwację biletów. (tel. 535 342 884).

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieci otrzymają modlitewniki.

Na rozpoczęcie Roku Miłosierdzia w bazylikach rzymskich (między innymi w Bazylice na Lateranie) zostały otwarte drzwi święte. Poprzednim razem były one otwarte podczas Wielkiego Jubileuszu Roku 2000. Od tego czasu pozostawały zamurowane. Przy ponownym otwarciu rozebrano ten mur i jedna z cegieł trafiła do naszej świątyni (przywieziona przez ks. Mirosława Mejznera). Została umieszczona przy drzwiach nad kropielnicą. Niech będzie teraz dla nas znakiem łączności z Kościołem Powszechnym i zachętą do gorliwego i owocnego przeżywania Roku Miłosierdzia.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech podejmowane postanowienia wielkopostne umacniają nas w walce ze złym duchem.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama