PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Postu 21.02.2016 r.

przemienienie7W naszej parafii gości dziś ks. Eugeniusz Ejsmont. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na potrzeby pallotynów pracujących na Białorusi.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 a na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dzieci zapraszamy na drogę krzyżową w piątek na godz. 16.00, dorosłych na 18.00, młodzież na 19.15.

Stowarzyszenie Mężczyźni Świętego Józefa zaprasza na projekcję filmu „Odważni". Jest to piękna i inspirująca opowieść o przyjaźni, walce i zmaganiach współczesnych mężczyzn. Pokaz odbędzie się w niedzielę, 28 lutego o godz. 15.00 w domu parafialnym. Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych (nie tylko mężczyzn). Po filmie, będzie możliwość dowiedzenia się czegoś więcej o wspólnocie Mężczyzn św. Józefa, którą chcemy założyć przy naszej parafii. Pierwsze spotkanie Mężczyzn Św. Józefa odbędzie się w czwartek, 3 marca o godz. 20.30 w domu parafialnym. Zapraszamy mężczyzn w każdym wieku do wzrastania wg Bożej wizji męskości.

Spotkanie formacyjne dla młodzieży i studentów odbędzie się w najbliższy piątek po Drodze Krzyżowej, czyli ok. godz. 20.00 w domu parafialnym. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Zbliża się czas składania zeznań podoatkowych. Wypełnianie PITów wciąż może być dla niektórych problematyczne. W ramach działalności grupy charytatywnej zapraszamy na bezpłatne konsultacje i pomoc w wypełnianiu zeznań. Najbliższy dyżur księgowej będzie 5 marca (sobota) w godz. 12.00-15.00 w domu parafialnym.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech czas Wielkiego Postu będzie czasem głębokiej przemiany serca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama