PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Postu 06.03.2016 r.

logormW naszej parafii rozpoczęliśmy dziś rekolekcje wielkopostne. Trwać będą do środy włącznie. Prowadzi je o. Andrzej Włodarczyk OFM Cap. z Kielc. Nauki rekolekcyjne w niedzielę na każdej Mszy Św. Dalszy plan rekolekcji jest dostępny na plakatach i na naszej stronie internetowej.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 a na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś po Mszy wieczornej zapraszamy na koncert pt. „O Crux Ave". Wystąpi chór kameralny Ab Imo Pectore pod dyrekcją Mariusza Latka. W programie utwory pasyjne kompozytorów XX i XXI wieku.

Dzieci zapraszamy na drogę krzyżową w piątek na godz. 16.00, dorosłych na 18.00, młodzież na 19.15. W tym tygodniu obecność na drodze krzyżowej o 19.15 jest obowiązkowa dla kandydatów do bierzmowania.

Przypominamu, że ze względu na wystawiane w kościele Misterium Męki Pańskiej wieczorna Msza Św. w sobotę będzie odprawiana w kaplicy seminaryjnej.

Przypominamy, że istnieje możliwość przekazania 1% na seminarium. Zachęcamy zwłaszcza w tym roku, ze względu na prowadzony remont sali teatralnej. W zeznaniu podatkowym należy wpisać nr KRS 0000309499 jako cel szczegółowy podając WSD Ołtarzew.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy wolontariuszy z fundacji „Przystań Nadziei", który będą zbierać datki na potrzeby swoich podopiecznych.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 12.00 nastąpi wprowadzenie ministrantów w kolejne stopnie ich posługi.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie osoby, które zadeklarowały chęć przyjęcia gości podczas Światowych Dni Młodzieży. Na to spotkanie zapraszamy również tych, którzy się jeszcze nie zadeklarowali, ale są zainteresowani tym tematem.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech czas rekolekcji będzie dla nas czasem powrotu do Miłosiernego Ojca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama