PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 27 marca 2016 r.

zmartwych5Dziś i przez pozostałe dni nowennę do Miłosierdzia Bożego będziemy odprawiać po wieczornej Mszy Św.

Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Św. w naszym kościele odprawiamy jak w każdą niedzielę.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy w modlitwie o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek odwiedzimy chorych z Komunią św. od godz. 7.30. Mszę św. dla dzieci odprawimy o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30; dla dorosłych – od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00, zaś po wieczornej Mszy Św. zapraszamy tego dnia na medytację maryjną.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Tomasz Ludwicki, kawaler z par. tutejszej i Patrycja Jasińska, panna z par. Narodzenia Pańskiego w Błoniu
2. Michał Daniel, kawaler z par. tutejszej i Elżbieta Anna Adamusińska, panna z par. św. Jana Chrzciciela w Warszawicach
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Świętując zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią, grzechem i szatanem nieśmy Pokój Zmartwychwstałego do naszych rodzin i na cały świat.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama