PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkanocną 17 kwietnia 2016 r.

Jezus, dobry Pasterz

Dziś po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert podczas którego wystąpi p. Nina Nowak – alt i Warszawska Orkiestra Kameralna. W programie najpiękniejsze arie i pieśni sakralne.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę po wieczornej Mszy Św na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.

W związku z jubileuszem 1050-lecia Chrztu Polski zapraszamy do naszej świątyni na nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych. Odbędzie się ono w czwartek o godz. 20.00.

Są jeszcze wolne miejsca na wakacyjny wyjazd dla dzieci do Sztutowa. W związku z nim w przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców. Zapraszamy do domu parafialnego na godz. 19.30.

Dzieci i młodzież ze wspólnoty oazowej, działającej przy naszej parafii, gorąco zachęcamy do udziału w wakacyjnych rekolekcjach. Odbędą się one w dniach od 1 do 17 lipca w Pewli Małej i Starej Wsi na Żywiecczyźnie. Szczegóły u ks. Krzysztofa i animatorów.

W dniach od 30 kwietnia do 3 maja br. w godz. od 9.00 do 17.00 w Poradni Rodzinnej w Ołtarzewie odbędzie się 40 godzinny kurs Szkoły dla Rodziców i Wychowawców cz. I: "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły". Kurs jest przeznaczony dla profesjonalistów psychologów i pedagogów. Zajęcia będzie prowadziła p. Halina Czerwińska - pedagog, edukator i koordynator programu Szkoła dla Rodziców i Wychowawców w województwie małopolskim. Szczegóły i zapisy na stronie internetowej naszej parafii.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono umacnia nas w podążaniu za Dobrym Pasterzem.

Duszpasterze

>
wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama