PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Wielkanocną 01 maja 2016 r.

krolowapolskiNa nabożeństwa majowe zapraszamy w niedziele i uroczystości o godz. 17.30, w dni powszednie o 18.00.

We wtorek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski. Msze Św. w naszej świątyni będziemy sprawować wg porządku niedzielnego.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętamy w modlitwie o powołania kapłańskie i zakonne. Komunię św. dla chorych przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Msza Św. dla dzieci będzie odprawiona o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od 15.30, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spowiedź w piątek na godz. 18.00 w kościele a po spowiedzi na krótkie spotkanie formacyjne.

W sobotę podczas Mszy Św. o godz. 11.00 abp Wojciech Polak – Metropolita Gnieźnieński, Prymas Polski udzieli ośmiu pallotyńskim diakonom święceń kapłańskich. Wśród wyświęcanych będzie dk. Przemysław Budziński SAC, który odbywał w naszej parafii praktykę duszpasterską. Zachęcamy do modlitwy w intencji przyszłych księży oraz do udziału w uroczystości święceń.

Próby przed uroczystością I Komunii Św. odbędą się w środę i piątek o godz. 19.15. w kościele.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i osób, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd dla dzieci do Sztutowa w dniach 27.06 – 07.07. Dzieci i młodzież zachęcamy także do udziału w rekolekcjach oazowych (1.07 – 17.07). Osoby zainteresowane prosimy o jak najszybszy kontakt z ks. Krzysztofem.

Dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary przeznaczone na pomoc Ukrainie. Zebraliśmy i przekazaliśmy do kurii metropolitalnej 2.202 PLN.

W przyszłą niedzielę po Mszach Św. będą zbierane ofiary do puszek dla poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi w Ekwadorze.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Piotr Łukasz Dittwald, kawaler z par. św. Jana Pawła II w Warszawie i Elżbieta Anna Łukawska, panna z par. tutejszej
2. Patryk Zielonka, kawaler z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Pruszkowie-Żbikowie i Amanda Maria Bajak, panna z par. tutejszej
3. Jerzy Wojciech Jaguś, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim i Agnieszka Joanna Piotrowska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama