Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedziele Zwykłą 05 września 2010 r.

• Narodzenie NMPW środę 8 września obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia podczas Mszy Św. o godz. 11.00 pallotyńscy alumni złożą wieczystą konsekrację.
  • Spotkanie dla członków Żywego Różańca dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.
  • Spotkanie organizacyjne dla osób wyjeżdżających do Medjugorie obędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 18.00.
  • Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na środową nowennę do Matki Bożej po Mszy Św. wieczornej.
  • Pierwsze powakacyjne spotkanie scholi dziecięcej odbędzie się w piątek, 10 września o godz. 16.45 w Szkole Podstawowej nr 2. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  • Ministrantów i lektorów oraz wszystkich chętnych do służby przy ołtarzu zapraszamy na spotkanie w sobotę, 11 września na godz. 14.00.
  • Informujemy, że Dożynki Gminne odbędą się dziś w Płochocinie. Rozpoczęcie o godz. 12.00 Mszą Św. w kościele św. Wojciecha. O godz. 15.00 na boisku FC Płochocin rozpocznie się Festyn Rodzinny. W czasie trwania festynu kursować będą bezpłatne autobusy spod Sanktuarium w Ożarowie do Szkoły Podstawowej w Płochocinie i z powrotem. Autobusy będą się zatrzymywać na wszystkich przystankach wzdłuż ulicy Poznańskiej. O szczegółach można przeczytać w gablocie parafialnej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w rozpoczynającym się tygodniu pracy.