PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dziesiątą Niedzielę Zwykłą 05 czerwca 2016 r.

swietodziek2016Dziś z racji IX Dnia Dziękczynienia po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka ofiar na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca obędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W naszej parafii jest dziś przeprowadzana akcja „SŁOWO Z MOCĄ". Między 9.00 a 13.30 można zrobić sobie zdjęcie z księgą Pisma Świętego. Z tych zdjęć zostanie stworzony wielki obraz Jezusa Miłosiernego na Światowe Dni Młodzieży 2016. Zdjęcia można też będzie samodzielnie udostępniać w serwisach społecznościowych. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję.

Dziękujemy wszystkim, którzy się angażowali w procesje eucharystyczne podczas oktawy Bożego Ciała – ministrantom, bielankom, osobom noszącym chorągwie i feretron; wszystkim, którzy służyli swoim czasem i chęciami.

W imieniu o. Tomasza Miki OP, który w ubiegłą niedzielę głosił u nas kazania pragniemy serdecznie podziękować za złożone ofiary. Na wsparcie białoruskiej młodzieży wyjeżdżającej na Światowe Dni Młodzieży przekazaliśmy 6378 PLN i 5 EUR.

W najbliższy czwartek podczas Mszy Św. o godz. 18.30 bp Rafał Markowski udzieli grupie młodzieży z naszej parafii sakramentu bierzmowania. Próby przed uroczystością odbędą się w poniedziałek i środę o godz. 19.15 w kościele. Obecność obowiązkowa; w środę także dla świadków bierzmowania.


Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Łukasz Michalczyk, kawaler z par. św. Wawrzyńca w Żukowie i Katarzyna Sodół, panna z par. tutejszej
2. Daniel Piotr Nowak, kawaler z par. św. Wincentego Ferreriusza w Borzęcinie i Marta Justyna Budzińska, panna z par. tutejszej
3. Daniel Zalewski, kawaler z par. MB Częstochowskiej w Wołominie i Monika Dobosz, panna z parafii tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Prośmy Jezusa by nasze serca uczynił na wzór swojego Najświętszego Serca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama