PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Jedenstą Niedzielę Zwykłą 12 czerwca 2016 r.

jezusijawnogrz1Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na budowę Świątyni Opatrzności Bożej zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 2.782 PLN.

Klub „MamCię!" zaprasza na ostatnie przed wakacjami zajęcia dla mam z dziećmi. Spotkanie odbędzie się w środę, 15 czerwca o godzinie 10.00. W programie: robienie butelek i słoików obserwacyjnych. Chętne osoby prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W przyszłą niedzlę zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy wyruszymy z procesją, podczas której odmawiać będziemy różaniec. Intencje można składać do srzynki na ołtzrzu św. Cecylii.

Zapraszamy wolontariuszy oraz rodziny, które zadeklarowały przyjęcie pielgrzymów przed Światowymi Dniami Młodzieży na spotkanie, które odbędzie się w naszym kościele w piątek 17 czerwca od godz. 18.00. W planie spowiedź, wspólna modlitwa podczas Mszy Św., a po niej spotkanie dla rodzin i wolontariuszy, na którym przekazane zostaną informacje organizacyjne dot. przyjęcia gości i możliwości udzielenia pomocy pielgrzymom.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W furcie jest wyłożona darmowa gazeta ewangelizacyjna "Dobre Nowiny". Prosimy o zabranie do domu.

W najbliższą sobotę, podczas Mszy św. o 18.30 nastąpi uroczyste zakończenie roku formacyjnego w grupach dziecięco-młodzieżowych działających przy naszej parafii. Po Eucharystii rekreacja na świeżym powietrzu przy domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i animatorów.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających do Sztutowa. Zapraszamy do domu parafialnego na godz. 19.30.

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Ożarowa Mazowieckiego – północ z częścią wsi Ołtarzew – część II" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Plan będzie dostępny w dniach od 13 czerwca 2016r. do 11 lipca 2016 r.. Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami odbędzie się w dniu 22 czerwca o godzinie 16.30 w Urzędzie Miejskim ul. Kolejowa 2. Z projektem planu miejscowego można zapoznawać się w Urzędzie Miejskim pokój 211 oraz na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Ożarów Mazowiecki. Uwagi do projektu planu można składać na piśmie do dnia 25 lipca 2016 r.


Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Daniel Zalewski, kawaler z par. MB Częstochowskiej w Wołominie i Monika Dobosz, panna z parafii tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Królowa Apostołów umacnia naszą wiarę i miłość.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama