PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzynastą Niedzielę Zwykłą 26 czerwca 2016 r.

Zapraszamy dziś na nabożeństwo czerwcowe o 17.30.

Jutro grupa dzieci z naszej parafii wyjeżdża wraz z ks. Krzysztofem na wypoczynek do Sztutowa nad morzem. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, by ten czas przeżyli bezpiecznie i owocnie. Relacje z wyjazdu będzie można śledzić na stronie internetowej naszej parafii.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00. W środę nie będzie nowenny do MB Fatimskiej. Prośby przez wstawiennictwo NMP odczytane będą w ramach nabożeństwa czerwcowego.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Ks. Proboszcz odwiedzi chorych w piątek od godz. 7.30. Ks. Krzysztof z powodu wyjazdu do Sztutowa chorych odwiedzi tydzień później – 8 lipca. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 18.00 (w czasie wakacji nie będzie osobnej spowiedzi i Mszy św. dla dzieci). Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00 – 18.25.

Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Częstochowy na spotkanie z papieżem Franciszkiem, zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek 8 lipca, po wieczornej Mszy św.

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. W tym wakacyjnym czasie nie zapominajmy o modlitwie i o niedzielnej Eucharystii.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama