Ogłoszenia Parafialne na Czternastą Niedzielę Zwykłą 03 lipca 2016 r.

jezusiuczniowie4Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Ks. Wikary odwiedzi chorych z Komunią Św. w piątek, 8 lipca od godz. 7.30.

Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Częstochowy na spotkanie z papieżem Franciszkiem, zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek, 8 lipca po wieczornej Mszy św.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w dni powszednie odbywa się przed wieczorną Mszą Św. w godz. 18.00 – 18.25.

Na naszej stronie internetowej można śledzić relacje z pobytu dzieci w Sztutowie.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.