PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Siedemnastą Niedzielę Zwykłą 24 lipca 2016 r.

pater nosterWprawdzie Dni w Diecezjach w ramach Światowych Dni Młodzieży jeszcze trwają, ale już dziś serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali w to wielkie przedsięwzięcie. Dziękujemy gospodarzom, którzy przyjęli gości w swoich domach (a także tym, którzy wyrazili taką gotowość). Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, siostrom zakonnym, księżom, alumnom, osobom, które upiekły ciasta. Dzięki Waszemu zaangażowaniu pielgrzymi mogli doświadczyć prawdziwego braterstwa i polskiej gościnności. Dziękujemy także władzom samorządowym i wszystkim lolanym służbom za wielki wkład osobowy i materialny w organizację tych dni.

Dziś o godz. 12.00 odprawimy uroczystą Mszę Św. z udziałem pielgrzymów, którzy przybyli do naszej parafii, do Ożarowa, Warszawy i Otwocka. Od godz. 14.30 na boisku przy Parku Ołtarzewskim odbędzie się Święto Narodów, podczas którego będziemy mogli bliżej poznać poszczególne grupy z różnych zakątków świata.
Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na Mszę Św. z papieżem w Częstochowie. Wyruszamy w środę o 12.00, powrót w czwartek w godzinach wieczornych. Koszt: 140 PLN (z noclegiem). Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać do ks. Krzysztofa.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00 – 18.25.

Informujemy, że Poradnia Rodzinna nie będzie czynna w dniach 1-15 sierpnia.

Jutro przypada święto św. Jakuba Apostoła. Tego dnia wspominamy też św. Krzysztofa – patrona kierowców. Poświęcenie pojazdów odbędzie się po Mszy Św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy! Pamiętajmy też, że tego dnia swoje imieniny obchodzi nasz ksiądz wikariusz.

6 sierpnia na szlak pątniczy wyruszy 305 Warszawska Piesza Pielgrzymka Akademickich Grup „17". Zachęcamy do włączenia się zwłaszcza do grupy „Fioletowej", w której pielgrzymują osoby z naszej parafii. Zapisy na pielgrzymkę odbywać się będą przy kaplicy Res Sacra Miser przy Krakowskim Przedmieściu 62 w dniach 1-4 sierpnia (godz. 10.00-19.00) i 5 sierpnia (godz. 10.00-20.00).


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama