PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Osiemnastą Niedzielę Zwykłą 31 lipca 2016 r.

logo sdmZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00 – 18.25.

Informujemy, że Poradnia Rodzinna nie będzie czynna w dniach 1-15 sierpnia.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Ks. wikary odwiedzi swoich chorych wyjątkowo w poniedziałek, ks. proboszcz - w piątek od godz. 7.30. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

W najbliższy piątek w godz. 12.30 – 13.30 będziemy przy naszym kościele gościć na postoju grupę ok. 150 osób z XXV Pielgrzymki Niepełnosprawnych na Jasną Górę. Gdyby ktoś mógł poczęstować pątników ciastem, owocami czy napojami bądź po prostu spotkać się z pielgrzymami, serdecznie zapraszamy w tym czasie do Seminarium.

W sobotę przypada święto Przemienienia Pańskiego. Tego dnia na szlak pątniczy wyruszy 305 Warszawska Piesza Pielgrzymka Akademickich Grup „17". Zachęcamy do włączenia się zwłaszcza do grupy „Fioletowej", w której pielgrzymują osoby z naszej parafii. Zapisy na pielgrzymkę odbywać się będą przy kaplicy Res Sacra Miser przy Krakowskim Przedmieściu 62 w dniach 1-4 sierpnia (godz. 10.00-19.00) i 5 sierpnia (godz. 10.00-20.00).

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy w parafii s. Annę Małkowską – misjonarkę z Afryki, która będzie nas prosić o wsparcie jej placówki misyjnej.


Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Arkadiusz Paweł Rupiewicz, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim i Aleksandra Barbara Woźniak, panna z par. tutejszej
2. Paweł Kazimierczyk, kawaler z par. tutejszej i Agnieszka Dzierżawska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama