PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dziewiętnastą Niedzielę Zwykłą 07 sierpnia 2016 r.

pielgrzymkaW parafii gościmy dziś s. Annę Małkowską – misjonarkę z Afryki, która będzie nas prosić o wsparcie jej placówki misyjnej.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00 – 18.25.

Informujemy, że Poradnia Rodzinna jest nieczynna do 15 sierpnia włącznie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które w piątek przygotowały poczęstunek dla pątników z Pielgrzymki Niepełnosprawnych na Jasną Górę.


Podziękowanie Kardynała Kazimierza Nycza
za przygotowanie i przeprowadzenie Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Warszawskiej

Jeszcze brzmią w naszych sercach piękne i pełne mądrości słowa papieża Franciszka, jeszcze nie opadły wielkie emocje, które towarzyszyły spotkaniom wielomilionowej rzeszy pielgrzymów całego świata z Ojcem Świętym, ale już teraz jako Wasz biskup pragnę złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do tego przełomowego wydarzenia.
Chciałbym wyrazić swoją wielką wdzięczność parafiom, księżom, siostrom zakonnym, władzom państwowym i samorządowym, zwłaszcza Miasta Stołecznego Warszawy, instytucjom kultury i wszystkim służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo, a szczególnie młodzieży, która w ramach wolontariatu, przez wiele miesięcy przygotowywała pobyt pielgrzymów w Archidiecezji Warszawskiej.
Gorące podziękowania chciałbym przekazać tym, którzy nie wahali się otworzyć drzwi swoich domów, by gościć pielgrzymów w swoich rodzinach.
Wszyscy jesteśmy przekonani, że każdy z nas choćby w niewielkiej formie przyczynił się do wielkiego dzieła jakim były Światowe Dni Młodzieży w Warszawie i Krakowie.
Na szczegółowe podziękowanie przyjdzie czas po zakończeniu okresu wakacji i zasłużonego odpoczynku.
Pozdrawiam Was serdecznie i wspieram modlitwą oraz z serca błogosławię, aby nauka Ojca Świętego i niezapomniane spotkanie z młodymi całego świata przyniosło błogosławione owoce odnowy życia duchowego każdego z Was i całej Archidiecezji.

† Kazimierz Kardynał Nycz
Arcybiskup Metropolita Warszawski


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Arkadiusz Paweł Rupiewicz, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim i Aleksandra Barbara Woźniak, panna z par. tutejszej
2. Paweł Kazimierczyk, kawaler z par. tutejszej i Agnieszka Dzierżawska, panna z par. tutejszej
3. Kamil Piotr Szyszewski, kawaler z par. tutejszej i Marta Madry, panna z par. MB Królowej Męczenników Polskich w Warszawie
4. Sebastian Artur Nowakowski, kawaler z par. św. Wojciecha w Płochocinie i Ewa Katarzyna Koźlicka, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama