PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Niedzielę Zwykłą 14 sierpnia 2016 r.

wniebowziecie4Dziś odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Jutro przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować według porządku niedzielnego.

W imieniu s. Anny Małkowskiej, która w ubiegłą niedzielę kwestowała przy naszej świątyni dziękujemy serdecznie za złożone ofiary. Na potrzeby swojej placówki misyjnej w Kamerunie s. Anna zebrała 12.735 PLN i 12 EUR. Pieniądze zostaną przeznaczone na dożywianie dzieci i młodzieży oraz organizację rekolekcji dla nich.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00 – 18.25.

W przyszłą niedzielę kazania głosić będzie ks. Włodzimierz Osica SAC z Sekretariatu Misyjnego. Po Mszach św. będzie zbierał ofiary na rzecz pallotyńskich placówek na Ukrainie.

Informujemy, że Poradnia Rodzinna jest nieczynna do 15 sierpnia włącznie.


Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Kamil Piotr Szyszewski, kawaler z par. tutejszej i Marta Madry, panna z par. MB Królowej Męczenników Polskich w Warszawie
2. Sebastian Artur Nowakowski, kawaler z par. św. Wojciecha w Płochocinie i Ewa Katarzyna Koźlicka, panna z par. tutejszej
3. Piotr Berkowski, kawaler z par. tutejszej i Iwona Sylwia Garnek, panna z par. tutejszej
4. Emil Adam Kietzman, kawaler z par. tutejszej i Anna Gałaszewska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama