PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 21 sierpnia 2016 r.

jezus nauczajacy3Przez całą niedzielę kazania w naszej świątyni głosi ks. Włodzimierz Osica SAC z Sekretariatu Misyjnego. Po Mszach św. będzie zbierał ofiary na rzecz pallotyńskich placówek na Ukrainie.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św. Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00 – 18.25.

Jutro przypada wspomnienie Najścwiętszej Maryi Panny – Królowej. Jest to patronalne święto polskiej prowincji Sióstr Pallotynek. W naszych modlitwach pamiętajmy zwłaszcza o siostrach, które posługują w Ołtarzewie.

W piątek przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Podczas Mszy Św. o godz. 18.30 odmówimy Akt Zawierzenia Parafii Królowej Polski z okazji 1050. rocznicy chrztu Poski.

Zapraszamy na warsztaty dla małżeństw pt.: „Klucz do zdrowego małżeństwa – Pięć języków miłości". Warsztaty odbędą się w domu parafialnym 24 września w godz. 9.00-14.00. Prowadzić je będzie p. Bożena Pustoła – mediator i doradca życia rodzinnego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z duszpasterzami.

Organizujemy pielgrzymkę do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Łagiwenik. Odbędzie się ona w dniach 30 września – 2 października. Więcej informacji w gablocie ogłoszeniowej na ulotkach i na stronie internetowej.


Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Piotr Berkowski, kawaler z par. tutejszej i Iwona Sylwia Garnek, panna z par. tutejszej
2. Emil Adam Kietzman, kawaler z par. tutejszej i Anna Gałaszewska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama