PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 28 sierpnia 2016 r.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy św.

W ubiegłą niedzielę na rzecz pallotyńskich placówek na Ukrainie ks. Włodzimierz Osica SAC zebrał 3.687 PLN. Za złożone ofiary z serca dziękujemy.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię św. chorym przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od 15.30, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

W czwartek 1 września zaczyna się nowy rok szkolny. Inauguracja w SP2 odbędzie się w następującym porządku: klasy IV, V i VI spotykają się w szkole o godz. 9.00. O godz. 10.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. dla dzieci, rodziców i nauczycieli. O godz. 11.00 w szkole odbędzie się spotkanie dla dzieci z pozostałych klas. Rozpoczęcie roku szkolnego w szkole w Umiastowie o godz. 10.00.

1 września przypada kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w swoich modlitwach o wszystkich, którzy w jej wyniku polegli i w jakikolwiek sposób ucierpieli. Prośmy też Pana Boga o pokój dla naszej Ojczyzny, Europy i całego świata.

Od najbliższego czwartku wieczorna spowiedź w naszym kościele odbywać się będzie przed i podczas Mszy św. Zapraszamy od godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę (4 września) zapraszamy wszystkich, zwłaszcza rolników i ogrodników, na uroczystą Mszę Świętą z okazji dożynek gminnych. Eucharystia będzie sprawowana o godz. 12.00 w kościele Św. Wojciecha w Płochocinie. Festyn dożynkowy rozpocznie się o godz. 14.00 na boisku klubu sportowego w Płochocinie przy ul. Lipowej 3.

Organizujemy pielgrzymkę do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Łagiewnik. Odbędzie się ona w dniach 30 września – 2 października. Więcej informacji w gablocie ogłoszeniowej, na ulotkach i na stronie internetowej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama