PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 04 września 2016 r.

dozynkiO godz. 12.00 w kościele Św. Wojciecha w Płochocinie będzie odprawiona Msza Św. z okazji Dożynek Gminnych. Festyn dożynkowy rozpocznie się o godz. 14.00 na boisku klubu sportowego w Płochocinie przy ul. Lipowej 3.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na środową nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po Mszy Św. wieczornej.

W czwartek, 8 września obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia w Spiskiej Nowej Wsi alumni szóstego roku z naszego seminarium złożą wieczystą konsekrację. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Łagiewnik. Odbędzie się ona w dniach 30 września – 2 października. Więcej informacji w gablocie ogłoszeniowej, na ulotkach i na stronie internetowej.

17 września 2016 r. w bazylice Przenajświętszej Trójcy w Saccargia na Sardynii odbędzie się uroczystość beatyfikacji służebnicy bożej Elżbiety Sanny – świeckiej współpracownicy św. Wincentego Pallottiego. Z tej racji od czwartku po wieczornej Mszy Św. odmawiać będziemy nowennę przed beatyfikacją.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w rozpoczynającym się tygodniu pracy.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama