PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Czwartą Niedzielę Zwykłą 11 września 2016 r.

synmanotr3Zapraszamy dziś na różaniec na godz. 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 a w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych na kartkach, po Mszy Św. odmawiac będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Po wakacyjnej przerwie wznawiamy spotkania biblijne dla mężczyzn w ramach grupy „Mężczyźni św Józefa". Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 15 września od godz. 20.30 w domu parafialnym. Zapraszamy mężczyzn niezależnie od wieku.

Rozpoczynamy nowy cykl przygotowań do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Kandydatów z klas III gimnazjum, I liceum lub starszych zapraszamy na spotkanie organizacyjne w najbliższy piątek, 16 września, do domu parafialnego na godz. 19.30.

W najbliższą sobotę, 17 września, podczas Mszy św. o 18.30 nastąpi uroczyste rozpoczęcie roku formacyjnego w grupach dziecięco-młodzieżowych działających przy naszej parafii. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie rekreacyjne w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i animatorów. Szczególnie zapraszamy tych, którzy chcieliby w tym roku dołączyć do którejś z grup: oazy, ministrantów, scholki lub Wieczernika.

Dzieci, które chciałyby dołączyć do parafialnej scholki, zapraszamy na spotkania w każdy piątek o godz. 16.00 do domu parafialnego. Scholkę będzie prowadzić p. Basia Pielas – katechetka w szkołach naszej parafii.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się w poniedziałek, 19 września, o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Łagiewnik. Odbędzie się ona w dniach 30 września – 2 października. Więcej informacji w gablocie ogłoszeniowej, na ulotkach i na stronie internetowej.

W odpowiedzi na apel papieża Franciszka w przyszłą niedzielę po Mszach Św. będą zbierane ofiary na pomoc poszkodowanym podczas trzęsienia ziemi we Włoszech.
Trwają prace nad ociepleniem domu parafialego – części, gdzie znajdują się sale katechetyczne. Koszt tej inwestycji to około 60 tys. PLN. Taca z niedzieli 25 września będzie przeznaczona na ten cel.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w rozpoczynającym się tygodniu pracy.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama