PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Piątą Niedzielę Zwykłą 18 września 2016 r.

E-SANNAW odpowiedzi na apel papieża Franciszka dziś po Mszach Św. są zbierane ofiary na pomoc poszkodowanym podczas trzęsienia ziemi we Włoszech.

Zapraszamy dziś na kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych na kartkach, po Mszy Św. odmawiac będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 a w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Spotkania biblijne dla mężczyzn w ramach grupy „Mężczyźni św Józefa" odbywają się w czwartki o godz. 20.30 w domu parafialnym. Zapraszamy mężczyzn niezależnie od wieku.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się w poniedziałek, 19 września, o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Łagiewnik. Odbędzie się ona w dniach 30 września – 2 października. Więcej informacji w gablocie ogłoszeniowej, na ulotkach i na stronie internetowej.

Odbyło się pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Jeśli ktoś jeszcze chciałby dołączyć do grupy kandydatów powinien jak najszybciej zgłosić się do kancelarii parafialnej.

Wczoraj na Sardynii odbyła się uroczystość beatyfikacji bł. Elżbiety Sanny – świeckiej współpracownicy św. Wincentego Pallottiego. Przy wyjściu z kościoła i przy ołtarzu św. Antoniego wyłożone są broszury o błogosławionej. Zachęcamy, by zapoznać się bliżej z postacią bł. Elżbiety. Dobrowolne ofiary za publikacje można wrzucać do skarbonek.

Trwają prace nad ociepleniem domu parafialego – części, gdzie znajdują się sale katechetyczne. Koszt tej inwestycji to około 60 tys. PLN. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na ten cel.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Kamil Kostecki, kawaler z par. tutejszej i Angelika Aneta Matusiak, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w rozpoczynającym się tygodniu pracy.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama