PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Siódmą Niedzielę Zwykłą 02 października 2016 r.

gorczyca1Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy dziś o godz. 17.30, w dni powszednie o 18.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na tacę. Na pokrycie kosztów ocieplenia części katechetycznej domu parafialnego zebraliśmy 6.545 PLN.

Z przyczyn od nas niezależnych odwołany został zaplanowany na dziś występ chóru „Polonia" z Tallina.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w poniedziałek, 3 października o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Pierwsza powakacyjna próba chóru parafialno-seminaryjnego „Cantus firmus" odbędzie się w środę o godz. 19.15 w sali wykładowej w seminarium. Zapraszamy zarówno dotychczasowych chórzystów, jak też wszystkich, którzy mogą swoimi zdolnościami wzbogacić nasz chór.

Pierwsze spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w czwartek, 6 października. Spotkanie rozpocznie się Mszą Św. o godz. 19.30 w kaplicy domu rekolekcyjnego (wejście bramą od ul. Kierbedzia).

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy od godz. 7.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00. Zapraszamy też wszystkie osoby, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne.

W przyszłą niedzielę z okazji Dnia Papieskiego odbędzie się zbiórka ofiar na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia" wspierającą edukację młodzieży z potrzebujących rodzin.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy Św. dzieci otrzymają różańce.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w rozpoczynającym się tygodniu pracy.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama