PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Dziewiątą Niedzielę Zwykłą 16 października 2016 r.

modlitwa2Młodzież ze wspólnoty „Wieczernik" zaprasza dziś na przedstawienie o św. Janie Pawle II pt. „Kawiarniane wspomnienia". Spektakl wystawiony będzie o godzinie 13.00 w sali teatralnej pod kościołem.

Dziś zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po niej odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy na procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszmy w dni powszednie o 18.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Jak co tydzień zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 12.00 do naszej świątyni zostaną wprowadzone relikwie bł. Elżbiety Sanny – beatyfikowanej niedawno świeckiej współpracownicy św. Wincentego Pallottiego. Mszy Św. przewodniczył będzie wicegenerał pallotynów, ks. Józef Lasak SAC. Do tej uroczystości przygotowywać się będziemy w piątek i sobotę podczas okolicznościowych Mszy Św. o godz. 18.30, po których zapraszamy na wspólne spotkanie przy kawie i herbacie.

W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

Na wsparcie fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 4.335 PLN. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać". Pieniądze zostały już wpłacone na konto fundacji.
Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną bardziej ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego i Rada Miejska zapraszają do udziału w programie bezpłatnych szczepień profilaktycznych przeciwko pneumokokom. Program przeznaczony jest dla dzieci pomiędzy 24 a 35 miesiącem życia zamieszkałych na terenie naszej gminy. Szczegółowe informacje dostępne są w „Informatorze Ożarowskim" i na stronie internetowej gminy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w rozpoczynającym się tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama