PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Niedzielę Zwykłą 23 października 2016 r.

sannaeDziś podczas Mszy Św. o godz. 12.00 do naszej świątyni zostaną wprowadzone relikwie bł. Elżbiety Sanny – beatyfikowanej niedawno świeckiej współpracownicy św. Wincentego Pallottiego. Uroczystości przewodniczył będzie wicegenerał pallotynów – ks. Józef Lasak SAC.

Zapraszamy dziś na „Wieczór chwały" prowadzony przez zespół „Razem za Jezusem". Odbędzie się on w sali teatralnej a rozpocznie o godz. 19.30.

Jutro odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego w seminarium. O godz. 9.00 Mszę Św. w kościele odprawi ks. abp Henryk Hoser SAC. O 10.45 poświęci on odnowioną salę teatralną, która nosić będzie teraz nazwę „Aula bł. ks. Józefa Jankowskiego".

Na nabożeństwa różańcowe zapraszmy w niedziele o godz. 17.30, w dni powszednie o 18.00. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Jak co tydzień zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W sobotę, podczas Mszy Św. o godz. 11.00 ks. bp Wojciech Osial udzieli ośmiu pallotyńskim klerykom sakramentu święceń w stopniu diakonatu.

Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną bardziej ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w rozpoczynającym się tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama