PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 30 października 2016 r.

wszyscyswieci5Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy dziś o godz. 17.30, jutro o godz. 18.00. Jutro nie będzie już różańca dla dzieci.

We wtorek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w kościele będą sprawowane o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00 (nie ma Mszy o godz. 12.00). Na cmentarzu w Umiastowie Msza Św. będzie odprawiona o godz. 12.00, na cmentarzu w Ołtarzewie o godz. 14.00. Po Mszy Św. odbędzie się procesja i modlitwa za zmarłych.

W środę obchodzimy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Na Msze Św. zapraszamy do kościoła o godz. 7.00, 12.30 i 18,30.

Ze względu na Uroczystość we wtorek wyjątkowo nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. Na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w środę po wieczornej Mszy Św.

Kartki wypominkowe wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. w piątek o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech wstawiennictwo świętych umacnia nas w drodze do Królestwa Niebieskiego.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama