PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 06 listopada 2016 r.

anastasisCzłonków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W piątek obchodzimy w naszym kraju Święto Niepodległości. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30. Na ten dzień biskupi udzielili dyspensy od postu piątkowego.

W piątek, 11 listopada br., w Narodowe Święto Niepodległości, zostanie oddana do użytku wiernych Świątynia Opatrzności Bożej w Wilanowie. O godz. 9.00 zostanie odprawiona po raz pierwszy w murach tej świątyni uroczysta Msza Święta z udziałem najwyższych władz państwowych. Mszy Świętej koncelebrowanej będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Arcybiskup Wojciech Polak, Metropolita Gnieźnieński, Prymas Polski, a homilię wygłosi Jego Ekscelencja Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski. O godz. 12.00 zostanie odprawiona druga Msza Święta z Aktem Dziękczynienia i Zawierzenia Bożej Opatrzności. W tym samym czasie przewidziane jest również zwiedzanie Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego. Wszyscy wierni są zaproszeni do udziału we Mszy Świętej o godz. 12.00 i do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny.

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej zapraszamy na spotkanie w następny poniedziałek, 14 listopada o godz. 19.30 w domu parafialnym.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama