Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 13 listopada 2016 r.

niebianskajerozZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej zapraszamy na spotkanie w poniedziałek, 14 listopada o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym. Obecność obowiązkowa.

Młodzież z gimnazjum, szkoły średniej i studentów zapraszamy do włączenia się do scholi parafialnej. Szczególne zaproszenie kierujemy do osób grających na instrumentach. Próby odbywają się w poniedziałki o 20.00 w domu parafialnym. Więcej szczegółów u ks. Proboszcza.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla. Po wieczornej Mszy zapraszamy na nabożeństwo uwielbienia połączone z Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa jako Króla i Pana.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.