PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrystusa Króla 20 listopada 2016 r.

CR1Po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy dziś na nabożeństwo uwielbienia połączone z Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa jako Króla i Pana.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Za tydzień rozpoczynamy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa.

W przyszłą niedzielę Mszę Św. o godz. 12.00 sprawował będzie ks. prowincjał Zenon Hanas SAC. Po Mszy udamy się do parku ołtarzewskiego, gdzie ks. prowincjał poświęci w kapliczkę św. Stanisława Kostki upamiętniającą powstanie pierwszej parafii w Ołtarzewie. Serdecznie wszystkich zapraszamy na tę uroczystość.

W sobotę, 3 grudnia zapraszamy na spotkanie rodziny i osoby, które gościły u siebie uczestników Światowych Dni Młodzieży. Zapraszamy także tych wszystkich, którzy w jakikolwiek inny angażowali się w przeprowadzenie tego wydarzenia. Spotkanie odbędzie się w godzinach 15.30 – 18.15 w auli bł. Józefa Jankowskiego (czyli w sali teatralnej pod kościołem).

Organizujemy wyjazd zimowy dla dzieci do miejscowości Kiry k. Zakopanego. Wyjazd odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Chrystus – Król prowadzi nas na drogach naszego doczesnego pielgrzymowania.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama