PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Adwentu 04 grudnia 2016 r.

janchrzciciel11Dziś kazania podczas wszystkich Mszy Św. głosi ks. Bogdan Rudnicki SAC. Po Mszach będzie rozprowadzał swoją najnowszą książkę pt. „Jesteśmy śladem stóp na piasku czasu".

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dziś o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone medaliki.

Po Mszach Św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 zapraszamy dziś wszystkich chętnych do kawiarenki przy sali teatralnej.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Chór „Ab imo pectore" zaprasza na koncert adwentowy. Koncert odbędzie się w naszej świątyni dziś o godz. 19.00. Zapraszamy gorąco, gdyż tym koncertem chór chce uczcić 10 rocznicę swojej działalności.

Na roraty dla dzieci zapraszamy we wtorek i czwartek o godz. 16.00. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu we wtorek, piątek i sobotę o godz. 7.00.

W czwartek obchodzić będziemy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. będą sprawowane o godz. 7.00 i 18.30. O godz. 12.00 zapraszamy do kościoła na „Godzinę Łaski" - wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem a o 19.30 klerycy zaśpiewją Akatyst ku czci Matki Bożej.

Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Prowadzić je będzie ks. Jacek Szewczyk – salezjanin pracujący w Ośrodku Młodzieżowo – Powołaniowym EMAUS w Czerwińsku. W niedzielę nauki rekolekcyjne podczas wszystkich Mszy Św. Dalszy plan rekolekcji dostępny będzie w gablotach i na stronie internetowej.

Od przyszłej niedzieli młodzież i dzieci z grup parafialnych będą sprzedawać przygotowane przez siebie pierniczki.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Organizujemy wyjazd zimowy dla dzieci do miejscowości Kiry k. Zakopanego. Wyjazd odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa.

Na prośbę władz samorządowych podajemy do wiadomosci, że we wtorek, 6 grudnia o godz. 18.00 w Urzędzie Miejskim w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Kolejowej 2, w sali konferencyjnej na III piętrze odbędzie się spotkanie dotyczące proponowanych zapisów projektu „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Ożarówa Mazowieckiego – północ z częścią wsi Ołtarzew – część II" dotyczącego osiedla Ołtarzew.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Opieka Niepokalanej niech nam towarzyszy na drogach adwentowego pielgrzymowania.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama