Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Adwentu 11 grudnia 2016r.

aniolpustyni1Rozpoczęliśmy dziś rekolekcje adwentowe. Prowadzi je ks. Jacek Szewczyk – salezjanin, pracujący w Ośrodku Młodzieżowo – Powołaniowym EMAUS w Czerwińsku. Plan rekolekcji jest wywieszony w gablotach i dostępny na stronie internetowej.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dzieci na roraty – poza rekolekcjami – zapraszamy jeszcze w czwartek o godz. 16.00. Roraty poranne w tym tygodniu będą odprawiane w poniedziałek i sobotę.

Na holu przed kościołem można po Mszach Św. zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Po Mszach Św. o 9.00, 10.30 i 12.00 zapraszamy do kawiarenki przy sali teatralnej.

Młodzież z parafii sprzedaje dziś wykonane przez siebie pierniczki.

Organizujemy wyjazd zimowy dla dzieci do miejscowości Kiry k. Zakopanego. Wyjazd odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa.

Paweł Grzegorz Pudlak kawaler z par. Wniebowzięcia NMP w Starych Babicach i Anna Adriana Ciećwierz panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego małżeństwa jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech radość z nadchodzącego Pana przenika nasze oczekiwanie.