PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Adwentu 18 grudnia 2016 r.

jozef maryjaZapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś podczas Mszy Św. o godz. 10.30 harcerze przyniosą do naszej świątyni Betlejemskie Światło Pokoju.

Po Mszach Św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 zapraszamy do kawiarenki przy sali teatralnej.

Dzieci na roraty zapraszamy po raz ostatni w tym roku we wtorek o godz. 16.00. Roraty poranne w tym tygodniu w poniedziałek i czwartek.

W sobotę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie w tym dniu Mszy Św. wieczornej.

W wigilijny wieczór zadbajmy o chrześcijańską oprawę wieczerzy. Niech nie zabraknie wspólnej modlitwy, czytania Ewangelii o narodzeniu Chrystusa, łamania się opłatkiem i śpiewania kolęd.

Na Pasterkę zapraszamy tradycyjnie o północy. W pierwszy dzień świąt Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 9.00, 10.30 i 12.00. W drugi dzień świąt Msze Św. będą odprawiane wg porządku niedzielnego.

W holu przed kościołem można po Mszach Św. zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Wizytę duszpasterską w naszej parafii rozpoczniemy od 28 grudnia.

6 stycznia po raz piąty odbędzie się Orszak Trzech Króli. Tym razem skrócona będzie trasa przemarszu. Orszak zacznie się i zakończy w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. (Plan jest taki, że w 2018 r. Orszak odbędzie się z kolei po terenie naszej parafii). Szczegóły przekażemy wkrótce, natomiast już teraz zachęcamy wszystkich do udziału. Wciąż trwają poszukiwania odtwórców ról św. Rodziny. Potrzebne jest małżeństwo z małym dzieckiem do sceny w Stajence.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Paweł Grzegorz Pudlak kawaler z par. Wniebowzięcia NMP w Starych Babicach i Anna Adriana Ciećwierz panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo byśmy potrafili otworzyć swoje serca na przychodzącego Zbawiciela.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama