PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki 01 stycznia 2017r.

theotokos1Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.

W piątek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, znana także jako Święto Trzech Króli. Msze Święte odprawiać będziemy wg porządku niedzielnego. Tego dnia zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli. Rozpocznie się on przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. po Mszy Św. o godz. 10.30. Dla chętnych z naszej parafii o godz. 11.20 spod Seminarium odjedzie autobus dla uczestników orszaku. Po zakończeniu przemarszu będzie możliwość powrotu tym autobusem.

Z racji, że Uroczystość Objawienia przypada w pierwszy piątek miesiąca komunię św. chorym do domów przyniesiemy w sobotę od godz. 7.30.

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

W tym tygodniu odwiedzimy z kolędą osoby mieszkające przy następujących ulicach:
Poniedziałek - Kręczki, ul. Koniczyny 8, 10, ul. Lucerny 1, 1 A , 1 B, 1 C, ul. Draceny 5, ul. Koniczyny 34 B, 34 C /5 księży, początek o godz.15.00/
Wtorek – Kręczki, ul. Koniczyny 34 /2 księży/, Willowa Aleja, ul. Macierzanki /początek o godz.15.00 od Willowej Alei/
Środa – Kręczki, ul. Koniczyny 34 A, /2 księży/, ul. Rolna i ul. Kościuszki /3 księży, początek o godz. 15.00/
Czwartek – ul. Zamoyskiego /4 księży, początek o godz. 15.00/
Plan kolędy dostępny jest w gablocie i na stronie internetowej parafii. W kolędzie pomagają nam księża z seminarium.
W czasie kolędy kancelaria parafialna funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Sugerujemy wcześniejsze umówienie się telefonicznie bądź mailowo.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Od Nowego Roku planujemy systematycznie wyświetlać ciekawe i wartościowe filmy. Na początek zapraszamy na pasjonującą opowieść pt."Ziemia Maryi". Projekcja filmu odbędzie się w niedzielę 8 stycznia o godz. 15.30 w sali teatralnej pod kościołem. Wstęp wolny. Przyjdźcie i zaproście znajomych.

Organizujemy wyjazd zimowy dla dzieci do Kir k. Zakopanego. Wyjazd odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa.


Wszystkim parafianom i modlącym się w naszej świątyni życzymy wielu łask bożych w nowym roku. Niech Święta Boża Rodzicielka wyprasza nam łaskę pokoju serca i pokoju między nami.

Duszpasterze

 

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama