PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Zwykłą 15 stycznia 2017r.

baranekSerdecznie zapraszamy dziś na XX Wieczór Kolęd. Rozpocznie się on o godz. 15:00 w naszym kościele. Zaśpiewają i zagrają zespoły muzyczne z Ożarowa Mazowieckiego i Ołtarzewa.

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na ferie do Kir odbędzie się dziś o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kalendarium nabożeństw w Warszawie dostępne jest na stronie archidiecezji warszawskiej.

Zakończyliśmy już wizytę kolędową. Jeśli ktoś był nieobecny bądź z jakichś przyczyn został ominięty, a chciałby przyjąć księdza, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Św. Wincentego Pallottiego. Zapraszamy szczególnie na uroczystą Mszę Św. o godz. 12.00, której przewodniczył będzie przełożony wspólnoty księży orionistów z Łaźniewa.


Wszystkim parafianom i modlącym się w naszej świątyni życzymy obfitego bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama