PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość św. Wincentego Pallottiego 22 stycznia 2017r.

PallottiObchodzimy dziś Uroczystość Św. Wincentego Pallottiego. Zapraszamy szczególnie na uroczystą Mszę Św. o godz. 12.00, której przewodniczył będzie ks. Damian Stawicki - przełożony wspólnoty księży orionistów z Łaźniewa.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Po Mszach Św. będzie można dziś oddać cześć św. Wincentemu przez ucałowanie jego relikwii.

Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Nabożeństwo centralne zostanie odprawione dziś o godz. 16.00 w Katedrze św. Floriana na warszawskiej Pradze. Kalendarium nabożeństw w Warszawie dostępne jest na stronie archidiecezji.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd dla dzieci w czasie ferii zimowych. Osoby zainteresowane prosimy o jak najszybszy kontakt z ks. Krzysztofem.

Spotkanie organizacyjne dla kandydatów do służby ministranckiej odbędzie się w najbliższą sobotę, 28 stycznia o godz. 9.00 w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy chłopców z klas trzecich, czwartych i starszych.

Nowootwarta "Scena Ołtarzew" przy Seminarium  zaprasza w najbliższym czasie na kilka wydarzeń kulturalnych:
- 28 stycznia, godz. 19.15 „Elżbieta Sanna" -  film zrealizowany przy współudziale Fundacji Misericordia i Radia Nowohuckie (producent Anna Jaroń) z prelekcją twórców projektu: siostry Moniki Cecot i księdza Przemysława Krakowczyka. Wstęp wolny.
- 29 stycznia, godz. 16.00 Teatr Rodziców zaprasza na spektakl –„Indiańska baśń". Znany już wielu widzom - zwłaszcza milusińskim - teatr dorosłych, którzy przygotowują spektakle dla dzieci z wielkim zaangażowaniem i na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Wstęp wolny.
- 4 lutego, godz. 19.00 Wieczór z piosenką francuską – zapraszamy na spotkanie z wokalistką i kompozytorką Anną Hamela z zespołem, która wykonuje najpiękniejsze piosenki francuskie, nawiązuje wspaniały kontakt z publicznością, przez co wieczór staje się wyjątkowy i niezapomniany. Wstęp wolny. Patronat nad koncertem objął Pan Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego.
- 11 lutego, godz. 19.00 film walentynkowy „Miłość z netu" – komedia romantyczna z przesłaniem. Serdecznie zapraszamy.


Wszystkim parafianom i modlącym się w naszej świątyni życzymy obfitego bożego błogosławieństwa. Niech wstawiennictwo św. Wincentego ożywia naszą wiarę i rozpala miłość ku Bogu i ludziom.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama