PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Zwykłą 29 stycznia 2017r.

gorablogoslawienstw„Scena Ołtarzew" zaprasza dziś na spektakl pt. „Indiańska baśń" przygotowany przez Teatr Rodziców. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 16.00 w sali teatralnej pod kościołem. Wstęp wolny.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Dzień ten w Kościele jest obchodzony również jako Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. w naszej świątyni będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i 18.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię św. zaniesiemy do chorych w piątek od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spowiedź w piątek o 18.00, Mszę Św. o 18.30 i spotkanie po Mszy Św.

W sobotę, 4 lutego, godz. 19.00 w sali teatralnej odbędzie się „Wieczór z piosenką francuską" Wystąpi wokalistka i kompozytorka Anna Hamela z zespołem. W czasie koncetru wykonają najpiękniejsze piosenki francuskie. Wstęp wolny. Patronat nad koncertem objął Pan Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego. Serdecznie zaporaszamy.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy dzieci otrzymają modlitewniki.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd dla dzieci w czasie ferii zimowych. Osoby zainteresowane prosimy o jak najszybszy kontakt z ks. Krzysztofem.


Wszystkim parafianom i modlącym się w naszej świątyni życzymy obfitego bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama