PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Zwykłą 12 lutego 2017r.

cyryl i metodyZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Grupa dzieci z naszej parafii wyjechała dziś na ferie do Kir koło Zakopanego. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, by ten czas upłynął im bezpiecznie i owocnie.

We wtorek obchodzimy święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy. Msze Św. będziemy sprawować w naszym kościele wg porządku powszedniego. Tego dnia wspominamy także św. Walentego. Pamiętajmy w modlitwie o zakochanych, by przeżywając radość miłości potrafili w niej odpowiedzialnie dojrzewać.

W sobotę obchodzić będziemy w naszej świątyni liturgiczne wspomnienie bł. Elżbiety Sanny. Po Mszy Św. będzie możliwość uczczenia błogosławionej przez ucałowanie jej relikwi.

Funacja „Bożydar" składa serdeczne podziękowanie za złożone ofiary. Na leczenie 6-letniej Karolinki zebrali 2.153 PLN.

Na prośbę policji przekazujemu informację, że została uruchomiona internetowa mapa zgrożeń bezpieczeństwa. Można na nią wejść przez stronę policja.pl i anonimowo nanieść informacje o występujących w danym miejscu niepokojących zjawiskach, takich jak np.: zagrożenia w ruchu drogowym, zakłócanie porządku, handel narkotykami i inne. Mapa ta ma pozwolić policji na skuteczniejsze reagowanie by poprawiać bezpieczeństwo.


Wszystkim parafianom i modlącym się w naszej świątyni życzymy obfitego bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama