PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Siódmą Niedzielę Zwykłą 19 lutego 2017r.

swpiotrZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W środę przypada święto Katedry Św. Piotra. Msze Św. w naszym kościele odprawiać będziemy o godz. 7.00 i 18.30.

W przyszłą niedzielę kazania głosić będzie ks. Waldemar Pawelec – pallotyn pracujący w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Dowbyszu na Ukrainie. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na potrzeby tamtejszej parafii.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie z Dorotą Zielińską – naszą niegdysiejszą parafianką, która przez rok posługiwała jako wolntariuszka na misjach w Rwandzie. Spotkanie odbędzie się o godz. 16.00 w sali teatralnej.

Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary na renowację ławek w naszej świątyni. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na ten cel na tacę 6.033 PLN.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się 27 lutego (poniedziałek) o godz. 19.30 w domu parafialnym.


Wszystkim parafianom i modlącym się w naszej świątyni życzymy obfitego bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama