Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Postu 05 marca 2017r.

kuszenie6Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale o 17.15, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Dziś po Mszach Św. zapraszamy do kawiarenki. Wprawdzie z racji postu nie będzie wykwintnych ciast, ale najważniejsze, by spotkać się i pobyć trochę razem przy kawie i herbacie.

Prapremiera Misterium Męki Pańskiej odbędzie się w piątek, 10 marca o godz. 19.30. Wejściówki można jeszcze zamawiać w furcie seminarium.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątek: dla dzieci o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00. Ze względu na prapremierę Misterium nie będzie dodatkowej Drogi Krzyżowej dla młodzieży.

Kandydatom do bierzmowania przypominamy o piątkowym spotkaniu.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00. Zapraszamy też wszystkie osoby, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne.

Z powodów technicznych ołtarz adoracji „Światło Pojednania i Pokoju" nie mógł być – niestety – zainstalowany w naszym kościele. Udało się jednak go wstawić do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. W najbliższą sobotę będznie tam zainaugurowana adoracja Najświętszego Sakramentu.

Wszystkim parafianom i modlącym się w naszej świątyni życzymy obfitego bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów. Niech podejmowane wielkopostne wyrzeczenia umocną nas w walce ze złem.