PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedziele Zwykłą 26 września 2010 r.

krizewacZapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na środową nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po Mszy Św. wieczornej.

We wtorek 28 września o godz. 15.00 na ulicach wielu miast w Polski i świata odmawiana będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia. W naszym mieście miejscami takiej modlitwy będą skrzyżowania ulic: Poznańskiej i Kierbedzia oraz Poznańskiej i Strażackiej. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w modlitwę za swoje miasto. Więcej wiadomości....

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 7.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30. Spowiedź dorosłych od godz. 18.00.

Od piątku rozpoczynamy październikowe nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy w dni powszednie na godz. 18.00 a w niedziele na godz. 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci będą się odbywać w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Próby scholi dziecięcej odbywają się w piątki o godzinie 16.45 w Szkole Podstawowej nr. 2.

W przyszłą niedzielę, 3 października o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy dzieci otrzymają różańce.

Za tydzień obchodzić będziemy niedzielę misyjną. Z tej okazji klerycy z seminaryjnej Grupy Misyjnej będą prowadzić zbiórkę na rzecz pallotyńskiego seminarium w Kishero w Demokratycznej Republice Konga.

Trwają jeszcze zapisy osób, które chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania. Zgłoszenia przyjmuje ks. Krzysztof do końca września.

Dla członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium w Loreto koło Wyszkowa. Informacje i zapisy u ks. Krzysztofa.

Zapraszamy na stronę internetową naszej parafii. Poszukujemy także osób, które chciałyby włączyć się w redagowanie naszej witryny. Potrzebne są do tego dobre chęci, znajomość języka polskiego i podstawowej obsługi komputera.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Królowej Apostołów w rozpoczynającym się nowym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama