PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Postu 26 marca 2017r.

uzdrow niew1Rozpoczęliśmy dziś w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je ks. Przemysław Podlejski SAC – wykładowca w naszym seminarium. Rekolekcje trwać będą do środy włącznie. Plan dostępny jest w gablotach i na stronie internetowej parafii.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale o 17.15, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Dziś po Mszach Św. zapraszamy do kawiarenki przy sali teatralnej. Kawiarenkę przygotowują członkowie grupy biblijnej.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątek: dla dzieci o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00. Droga Krzyżowa dla młodzieży będzie odprawiona o 19.15 w kościele.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy nastąpi odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.
Spotkanie dla rodziców odbędzie się w czwartek, 30 marca o godz. 19.30 w domu parafialnym.
Odbiór strojów komunijnych w sobotę, 1 kwietnia (17.00 – chłopcy, 17.30 dziewczynki).

W imieniu ks. Kardynała zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi do uczestnictwa w XII Marszu Świętości Życia. Przejdzie on ulicami Warszawy w niedzielę, 2 kwietnia pod hasłem „Tak dla życia", by przypomnieć o potrzebie troski o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Poprzedzi go Msza św. w Archikatedrze Warszawskiej o godz. 11.00. Następnie uczestnicy marszu zgromadzą się przy Kolumnie Zygmunta i przejdą Krakowskim Przedmieściem do Bazyliki Świętego Krzyża.

W sobotę 8 kwietnia odbędzie się w Częstochowie Pallotyńskie Czuwanie Maturzystów. Organizujemy wyjazd na to spotkanie. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Krzysztofa.
Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do miejscowości Ostrów Pieckowski na Mazurach. Odbędzie się on w dniach od 17 do 29 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Krzysztofa.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Mariusz Rafałowicz, kawaler z par. św. Mikołaja w Grójcu i Katarzyna Anna Burszewska panna z par. tutejszej (1)
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie małżeństwa między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i modlącym się w naszej świątyni życzymy obfitego bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama