PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Postu 02 kwietnia 2017r.

wskrzeszenielazarza2Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dziś o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy nastąpi odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale o 17.15, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Dziś po Mszach Św. zapraszamy do kawiarenki przy sali teatralnej. Kawiarenkę przygotowują członkowie grupy biblijnej.

Dorosłych, młodzież i dzieci zapraszamy w piątek na Drogę Krzyżową po ulicach naszej parafii. Rozpocznie się ona o godzinie 19.15 w kościele. Prosimy przynieść ze sobą lampki bądź znicze.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie o powołania kapłańskie i zakonne. Komunię św. chorym do domów przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Ze względu na wieczorną drogę krzyżową spowiedź dla wszystkich będzie w piątek od godz. 18.00. (Nie będzie spowiedzi o 15.30.)

W sobotę Scena Ołtarzew zaprasza o godz. 19.15 na projekcję fimu Mela Gibsona „Pasja". Wstęp niebiletowany z możliwością dobrowolnego wsparcia działalności Sceny.

Za tydzień obchodzić będziemy niedzielę palmową. Palmy do poświęcenia można będzie nabyć przed Mszą Św. u ministrantów i oazowiczów. Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży.

W Niedzielę Palmową rozpoczynamy obchody 90-lecia pallotynów w Ołtarzewie i 100-lecia Wyższego Seminarium Duchownego. Mszy Św. o godz. 18.00 przewodniczył będzie abp. Henryk Hoser SAC. Serdecznie zaporaszamy!

Za tydzień Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego zaprasza na koncert z okazji 50-lecia nadania praw miejskich. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w naszym kościele. Wystąpi Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej. W programie utwory A. Vivaldiego i E. Morricone.

Ofiary na dekorację Bożego Grobu można składać do skarbonki przy wejściu do kościoła.

W dniach od 4 do 6 kwietnia (wtorek, środa, czwartek) po raz siódmy zostanie przeprowadzona świąteczna zbiórka żywności pod hasłem „Wielkanocny Koszyk Dobroci". Organizatorzy oczekują na darczyńców w wieżowcu byłej fabryki kabli przy ul Poznańskiej 127 A lok 6 w godzinach od 18.00 do 19.00. Najbardziej preferowane są artykuły z długim terminem przydatności. Zebrana żywność trafi do osób najbardziej potrzebujących.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Ostrowa Pieckowskiego na Mazurach. Odbędzie się on w dniach od 17 do 29 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Krzysztofa. 


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Mariusz Rafałowicz, kawaler z par. św. Mikołaja w Grójcu i Katarzyna Anna Burszewska panna z par. tutejszej (2)
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie małżeństwa między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i modlącym się w naszej świątyni życzymy obfitego bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama