PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 23 kwietnia 2017 r.

milosierdzie6Zapraszamy dziś o godz. 15.00 na Godzinę Miłosierdzia.

Dziś swoje praktyki duszpastersko-katechetyczne kończy w naszej parafii dk. Marcin Przywara SAC. Za niedspełna dwa tygodnie przyjmie święcenia kapłańskie. Dziękujemy mu za jego posługę i życzymy wielu łask bożych i wzrastania w powołaniu.

Dziś po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia przygotowany przez scholę młodzieżową i alumnów z naszego seminarium.

Po Mszach Św. zbieramy dziś ofiary na pomoc dla ofiar wojny w Syrii.

Zapraszamy jak co tydzień na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.
Jutro, 24 kwietnia w Teatrze na Woli odbędzie się koncert charytatywny na rzecz przychodni dla bezdomnych prowadzonej przez stowarzyszenie Lekarze Nadziei. Chętnych do udziału w koncercie prosimy o kontakt mailowy. Mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Więcej informacji na stronie lekarzenadziei.waw.pl i na profilu facebookowym przychodni.

Zakończone zostały prace przy renowacji ławek w nawie głównej kościoła i w transepcie. Średni koszt odnowienia jednej ławki wyniósł ok 862 PLN (a więc nieco mniej niż szacowaliśmy na początku). Wkrótce ogłosimy zbiórkę na tacę na pokrycie kosztów renowacji.

„Scena Ołtarzew" zaprasza dziś na film pt. „Papież Miłosierdzia". To histora swoistej przyjaźni między Janem Pawłem II a s. Faustyną. Mimo, że nigdy się za życia nie spotkali, to jednak ich losy splatały się ze sobą wywierając duży wpływ na pontyfikat św. Jana Pawła II. Początek projekcji o 13.30 (czas trwania filmu 50 min.).


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Marcin Świątek, kawaler z par. tutejszej i Magdalena Osicka, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
2. Paweł Nożykowski, kawaler z par. św. Anny w Serocku i Katrzyna Kłos, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie małżeństwa między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Wpatrując się w przykład św. Jana Pawła II powierzajmy się całkowicie i bezwarunkowo Miłosiernemu Jezusowi.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama