PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Zesłanie Ducha Świętego 04 czerwca 2017 r.

zeslanieds5Dziś z racji X Dnia Dziękczynienia po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka ofiar na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00. Zapraszamy do włączenia się w to dzieło modlitewne.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek o 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W piątek o godz. 12.00 w kościele będzie odprawiona okolicznościowa Msza Św. w intencji prof. Marii Łopatkowej.

Ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek. O godz. 18.30 będzie Msza św. w kościele. Po Eucharystii spotkanie w domu parafialnym.

W sobotę, 10 czerwca przy siedzibie starostwa powiatowego odbędzie się Wielki Piknik Krwiodawstwa „Dar Serca". Organizatorzy planują pobicie rekordu oddanej krwi. Akcja trwać będzie od godz. 10.00 do godz. 16.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 zapraszamy do kościoła na koncert w ramach II Festiwalu Muzyki Dawnej. Wystąpi zespół wokalny Favola in Musica oraz zespół instrumentów dawnych Canor Anticus pod dyrekcją Roberta Lawrence'a. Do koncertu wprowadzi nas krótkim wykładem ks. dr Dariusz Smolarek SAC.

W przyszłą niedzielę o 20.00 Scena Ołtarzew zaprasza na spektakl pt. „Córka" przygotowany przez Teatr Młyn w reżyserii Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej. Spektakl ukazuje jedną z najbardziej skomplikowanych, ale i przepełnionych miłością relacji pomiędzy matką a córką. Wstęp wolny dzięki wsparciu burmistrza Ożarowa Mazowieckiego.

Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd wakacyjny dla dzieci do Ostrowa Pieckowskiego na Mazurach w dniach od 17 do 29 lipca. Równocześnie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnych rekolekcjach oazowych. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Krzysztofa.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Piotr Andrzej Filipowicz, kaw. z par. tutejszej i Edyta Maria Król, panna z par. tutejszej
2. Łukasz Gajkowski, kaw. z par. św. Pawła Apostoła w Zakręcie i Maria Marta Święciaszek, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama