PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Trójcy Świętej 11 czerwca 2017 r.

trinitas4Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W ramach II Festiwalu Polskiej Muzyki Dawnej zapraszamy dziś o godz. 19.00 na koncert zespołu wokalnego Favola in Musica oraz zespołu instrumentów dawnych Canor Anticus pod dyrekcją Roberta Lawrence'a. Przed koncertem wprowadzający miniwykład wygłosi ks. dr Dariusz Smolarek SAC. Serdecznie zapraszamy!

Scena Ołtarzew zaprasza dziś o godz. 20.00 na spektakl pt. „Córka" przygotowany przez Teatr Młyn w reżyserii Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej. Spektakl ukazuje jedną z najbardziej skomplikowanych, ale i przepełnionych miłością relacji pomiędzy matką a córką. Wstęp wolny dzięki wsparciu burmistrza Ożarowa Mazowieckiego.

Jutro obchodzić będziemy liturgiczne wspomnienie 108 męczenników z czasów II wojny światowej, wśród nich błogosławionych pallotynów: Józefa Jankowskiego i Józefa Stanka.

W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze Św. tego dnia odprawiamy o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 10.30 wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy. Ołtarze tradycyjnie usytuowane będą przy bramie parku, przy skrzyżowaniu ulic Parkowej i 1 Maja, przy domu parafialnym i przy wejściu do seminarium. O przygotowanie i przyozdobienie ołtarzy prosimy: mężczyzn, kobiety, młodzież oraz alumnów WSD. Prosimy też o przygotowanie baldachimu, chorągwi i feretronów.

W czwartek o godz. 19.00 zapraszamy do sali teatralnej na Koncert Chwały. Poprowadzi go lubelska grupa „Armia Dzieci" i Maria Vadia. Serdecznie zapraszamy do wspólnego uwielbiania Chrystusa.

Spotkanie dla dziewczynek, które chcą sypać kwiatki podczas procesji Bożego Ciała odbędzie się w środę o godz. 17.00 przed kościołem.

W czasie oktawy Bożego Ciała zapraszamy gorąco do udziału w procesji po wieczornej Mszy Św.

W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o 10.30 nastąpi wprowadzenie ministrantów w kolejne stopnie ich posługi.

Ze względu na procesję w oktawie, nabożeństwo fatimskie w przyszłym tygodniu rozpoczniemy o godz. 17.30: w kościele będziemy odmawiać różaniec, o 18.00 będzie odprawiona Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odbędzie się procesja eucharystyczna wokół kościoła.

Dziękujemy za ofiary złożone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Przekazaliśmy na tan cel 1.983 PLN.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających do Ostrowa Pieckowskiego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 20.00 w domu parafialnym.

Podsumowanie dla dzieci zbierających przez cały rok naklejki nastąpi w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 10.30. Jeżeli ktoś jeszcze chce, album z naklejkami można dostarczyć do czwartku włącznie. Najwytrwalszym zostaną wręczone upominki.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Paweł Kucharski, kawaler z par. tutejszej i Marlena Palimąka, panna z par. św. Antoniego w Łaźniewie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Kontemplując tajemnicę Trójcy Świętej wysławiajmy Boga za to, że jest z nami.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama