PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Jedenastą Niedzielę Zwykłą 18 czerwca 2017 r.

sercejezusa4Dziś wieczorem zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Ze względu na oktawę Bożego Ciała w tym miesiącu będzie ono miało nieco inny przebieg. O godz. 17.30 odmawiać będziemy różaniec, o 18.00 odprawiona będzie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odbędzie się procesja eucharystyczna wokół kościoła.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających do Ostrowa Pieckowskiego odbędzie się dziś o godz. 20.00 w domu parafialnym.

Scena Ołtarzew zaprasza na koncert uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej „Fabryka Dźwięków". Koncert odbędzie się w czwartek o godz. 17.00. Wstęp wolny.

W najbliższy czwartek, podczas Mszy św. o 18.30 nastąpi uroczyste zakończenie roku formacyjnego w grupach dziecięco-młodzieżowych działających przy naszej parafii. Po Eucharystii i procesji rekreacja na świeżym powietrzu przy domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i animatorów.

W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00, 10.15 (będzie to Msza na zakończenie roku szkolnego) i o 18.30. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Do piątku włącznie zapraszamy gorąco do udziału w procesji po wieczornej Mszy Św.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Paweł Kucharski, kawaler z par. tutejszej i Marlena Palimąka, panna z par. św. Antoniego w Łaźniewie
2. Michał Leszek Cymer, kawaler z par. tutejszej i Kinga Justyna Przygoda, panna z par. tutejszej
3. Hubert Andrzej Flis, kawaler z par. Dobrego Pasterza w Warszawie i Klaudia Małgorzata Kłyza, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech łaska Jezusa Chrystusa przemienia i odnawia nasze serca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama