PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzynastą Niedzielę Zwykłą 2 lipca 2017 r.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Informujemy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00 – 18.25, czyli tylko przed Mszą św.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek pamiętajmy w modlitwie o powołania kapłańskie i zakonne. Komunię św. chorym przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Okazja do spowiedzi będzie od godz. 18.00. Ze względu na wakacje nie ma dodatkowej Mszy św. i spowiedzi dla dzieci.

W przyszłą niedzielę kazania będzie głosił ks. Eugeniusz Ejsmont SAC z Białorusi. Po Mszach św. będzie zbierał ofiary na rzecz budowy kościoła w Mińsku.

W imieniu ks. Adama Izdebskiego SAC, przewodnika grupy fioletowej Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej Akademickich Grup 17-tych na Jasną Górę, zapraszamy na spotkanie dla wszystkich pielgrzymów związanych z grupą fioletową. Spotkanie odbędzie się 15 lipca w domu parafialnym. Początek o 10.00, o 11.00 Eucharystia. Zapraszamy aktywnych i byłych pielgrzymów, a także wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w tegorocznej pielgrzymce.


Zapowiedzi przedślubne.
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:

1. Mariusz Jan Seliga, kawaler z par. tutejszej i Iwona Głodek, panna z par. tutejszej (1)
2. Piotr Senatorski, kawaler z par. NMP Matki Kościoła w Otrębusach i Katarzyna Koziołek, panna z par. Nawiedzenia NMP w Zaborowie (2)

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

 

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama